RODINNÁ KAMNÁŘSKÁ FIRMA

INSPIRUJTE SE

Kamna Flamebox

FLAMEBOX je portugalská společnost specializující se na výrobu krbových kamen a krbových vložek a my jsme autorizovaným distributorem pro ČR a SK.

 Produkty této společnosti jsou designové, jsou cenově velice zajímavé a jejich instalace je velmi rychlá.

VÝBORNÉ CENY, VYNIKAJÍCÍ KVALITA, ÚŽASNÝ DESIGN A RYCHLÁ INSTALACE!

Produkty Flamebox mají atraktivní vzhled, různé variace modelů nabízí možnosti provedení, což umožní vybrat si takový model, který bude dokonale ladit s vaším interiérem.

Proč kamna Flamebox

Zveme vás k prohlídce naší nabídky krbů a kamen Flamebox a věříme, že se zamilujete do jedinečného spojení luxusu a kvality, které kamna Flamebox nabízí.

 ČISTÉ SPALOVÁNÍ

Všechny naše kamna mají systém čistého spalování. Tento systém vstřikuje předehřátý vzduch do spalovacího procesu v horní části zařízení, který snižuje emise a prodlužuje výdej tepla.

SYSTÉM ČIŠTĚNÍ A OPLACHU SKLA

Tento systém generuje proudění vzduchu na vnitřní straně keramického skla, čímž se udržuje sklo čisté po dlouhou dobu.

KONVEKCE NA PLNÝ VÝKON

Většina tepla vyprodukovaného našimi kamny je přenášena konvekcí, protože mají speciální utěsněnou komoru pro cirkulaci horkého vzduchu. Tento systém je doprovázen dvěma výkonnými, ale tichými, tangenciálními ventilátory, které zvyšují postup horkého vzduchu do místnosti.

ROZVODY VZDUCHU DO MÍSTNOSTÍ

Možnost opláštění na kamnech vám umožňují směrovat vzduch do jiných místností, pokud jsou využity horní výstupy.

Krbová kamna CUBEBOX NEO

Tato moderní krbová kamna FLAMEBOX nabízí variability modelů díky široké škále volitelných modulů, které vám umožňují přizpůsobit si kamna dle svých potřeb a vkusu. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají krbová kamna s možností individuálního nastavení, aby skvěle ladila s jejich interiérem.

Modely a velikosti: 

– CUBEBOX 7 NEO – šířka modelu 70 cm

– CUBEBOX 8 NEO – šířka modelu 80 cm

– CUBEBOX 10 NEO – šířka modelu 1 m 

Variability:

Designový krb s lavicí – Kombinace tepla a elegance pro váš domov. Vytvořte si útulný a stylový interiér s tímto krbem, který má navíc praktickou lavici. Obohaťte svůj prostor o jedinečný prvek.

Krbová vložka jako závěsný designový krb vás osloví pro svoji funkčnost, nápaditost a především jako luxusní prvek vašeho interiéru.

Tato volně stojící kamna s integrovaným zásobníkem na polena jsou praktická, funkční a velice moderní. Optimální řešení pro ty, kteří chtějí mít zasobník dřeva pod krbem.

Designová krbová kamna na noze jsou kombinací sofistikovaného designu a útulného tepla. S jejich jedinečným vzhledem a výkonem se stanou stylovým středem vašeho interiéru.

Tato volně stojící kamna s integrovaným zásobníkem a nikou na dřevo vedle kamen jsou praktická a funkční. Optimální řešení pro ty, kteří chtějí mít zásoby dřeva blízko kamen.

Krbové kazety VISION/SQUARE

Krbové kazety FLAMEBOX jsou navržena tak, aby byla účinná a funkční. Krbové kazety byla vyvinutá za účelem prezentace vynikající kvality, designová a moderní a jsou konstruována tak, aby vám poskytla působivý pohled do plamene.

– Modely a velikosti:

– VISION/SQAURE 7 – šířka modelu 70 cm

– VISION/SQUARE 8 – šířka modelu 80 cm

– VISION/SQUARE 10 – šířka modelu 1 m

Řada Vision byla navržena pro ty, kteří ocení eleganci. Díky modernímu designu a širokému pohledu do ohně jsou tyto modely vhodné do všech interiérů.

Tato klasická a sofistikovaná série pohodlně zapadne do každého interiéru. Je k dispozici ve třech velikostech, které lze snadno přizpůsobit stávajícímu krbu nebo novostavbě.

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.

Kde se nacházíme?

České  krby, s.r.o. Vyšehradská 416/11 Praha 2, 128 00 IČ: 27156010 DIČ: CZ27156010

© 2023 České krby s.r.o. 

Zanechte nám na Vás kontakt a my se s Vámi spojíme telefonicky a rádi Vám poradíme.

ŘEMESLO DĚLÁME POCTIVĚ JIŽ PO 3 GENERACE