RODINNÁ KAMNÁŘSKÁ FIRMA

INSPIRUJTE SE

Krby Bodart & Gonay

Vítejte na našem webu! Jsme zástupci a autorizovaní prodejci značky BG fires.

BG fires je prestižní belgický výrobce kvalitních krbů a topných zařízení, který se může pochlubit více než padesátiletou historií. Společnost se specializuje na návrh a výrobu unikátních krbů a vestavěných krbových vložek na dřevo, které jsou synonymem elegance, funkčnosti a spolehlivosti.

Co dělá BG fires výjimečným? Kromě krásného designu, který dodává útulnost a pohodu vašemu domovu, jsou krbům značky BG fires věnovány nejvyšší standardy kvality a inovativní technologie. Díky tomu si užijete nejen nádherný plamen, ale také účinné vytápění a maximální využití tepla.

Proč krb Bodart & Gonay

Zveme vás k prohlídce naší široké nabídky krbů BG fires a věříme, že se zamilujete do jedinečného spojení luxusu a kvality, které BG fires nabízí. 

Prohlédněte si katalog zde:

Krbové vložky Bodart & Gonay

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé krbové vložky na dřevo, je BODART & GONAY vaším ideálním partnerem. S více než 50letou zkušeností v návrhu a výrobě krbů na dřevo nabízí širokou škálu krbů s jednotnými standardy kvality a spolehlivé technologie. BG produkty zdůrazňují diskrétní a elegantní design a jsou dostupné v různých rozměrech a konfiguracích, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Phenix NEO představují modelovou řadu krbových vložek s elegantními vertikálně výsuvnými dveřmi. Když jsou dveře otevřené, otevřený oheň nabízí nejen krásný pohled, ale také možnost využití jeho tepla. A když jsou dveře zavřené, Phenix NEO se snadno promění ve výkonná topná zařízení, která spolehlivě vytopí váš prostor.

Jednou z hlavních předností řady Concept jsou minimální emise CO a jemných částic, díky dokonalé těsnosti a možnosti přivádění venkovního vzduchu. Tyto moderní krbové vložky jsou tak ideální pro pasivní a nízkoenergetické domy. Vyberte si kvalitní a ekologické topení pro váš domov s našimi inovativními krbovými vložkami Concept. Kontaktujte nás pro více informací a poradenství.

Krbové kazety Bodart & Gonay

Společnost BG se pyšní více než padesátiletou zkušeností v oblasti návrhu a výroby luxusních krbů na dřevo. Díky této dlouhé historii se stala odborníkem v ovládání všech klíčových parametrů a nabízí širokou škálu krbových kazet, které splňují vysoké standardy kvality a spolehlivou technologii. Jejich neustálá snaha o diskrétní a čistý design dělá z krbových kazet BG Fires dokonalý doplněk pro každý interiér. Každá krbová kazeta je dostupná v mnoha různých rozměrech a prostorových konfiguracích, aby vyhovovala potřebám každého zákazníka. Pokud hledáte prvotřídní vložky na dřevo pro váš domov, spolehněte se na zkušenosti a kvalitu společnosti BG.

Revoluční řada vložek díky elektronice pro spalování a ventilaci.

Vynikající výhody této řady zahrnují:

Spalování: Téměř úplná spalování při jakémkoliv režimu ohně, stabilní produkce tepla, snadné zapalování a opětovné rozhoření ohně s nízkou spotřebou dřeva (až o 30-40 % nižší).

Ventilace: Velmi tichý provoz (až téměř neslyšný při minimálních rychlostech), avšak automatické a dočasné zvýšení průtoku vzduchu, pokud se vložka přehřívá. Navíc má nízkou spotřebu elektrické energie.

Modelová řada Infire EASY je dokonale přizpůsobena pro použití v pasivních a nízkoenergetických domech.

Krbová kamna BG FIRES

Kovová kamna Konturo nebo Zenith jsou významnou předností řady Concept od BG s neomezeným prostorem pro vaši kreativitu. Nabízíme mnoho originálních a unikátních konfigurací opláštění na krbové vložky, ať už ve verzi vestavěného krbu, volně stojících kamen nebo závěsného krbu. Čisté linie a jednoduchost modelu Zenit, spolu s velkými prosklenými dvířky vložky Infire Easy, umožňují snadno a rychle vytvořit vkusný a moderní krb. Konfigurace Zenith nabízí 2 verze – stojící nebo s úložným prostorem na dřevo. Jsme si jisti, že jeden z těchto modelů snadno najde své místo ve vašem interiéru a dodá mu značný a přívětivý ráz.

Konturo

Kovové opláštění pro jednostranné a průhledové vložky Concept.

Minimalistické a elegantní provedení, kde jsou viditelná pouze dvířka. Technická část je schovaná ve vystavěném základu pod krbem.

Konturo compact

Kovové opláštění pro jednostranné a průhledové vložky Concept.

Diskrétní opláštění, začleňující technickou část. Krb může být umístěn přímo na zemi. Spalovací vzduch je vždy možný ze spodní části Konturo Compact.

Konturo plus

Kovové opláštění pro jednostranné a průhledové vložky Concept.

Diskrétní opláštění, začleňující technickou část. Krb může být umístěn přímo na zemi. Spalovací vzduch je vždy možný ze spodní části Konturo Compact.

Konturo Muro

Kovové opláštění pro jednostranné a průhledové vložky Concept (výjma 540V).

Spalovací vzduch vedený zvenčí je možný napojit ze zadní části opláštění Konturo Muro.

Tato volba je celkově integrována v podstavci Konturo Muro bez toho, aby by nijak narušovala estetiku.

Zenith Easy

Elegantní a minimalistický design opláštění Zenith a velkoformátově prosklená dvířka vložky Infire Easy umožňují snadné a rychlé začlenění do jakéhokoliv prostředí. Opláštění Zenith je k dispozici ve dvou verzích – samostatně stojící nebo s integrovanou policí na dřevo. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z místnosti nebo z venku, a to buď zezadu nebo zespodu, poskytuje větší flexibilitu při umístění krbu.

Zenith Easy woodbox

Opláštění Zenith s nádherně čistými liniemi a minimalistickým designem spolu s velkorysým prosklením dvířek vložky Infire Easy umožňují snadné a rychlé začlenění do jakéhokoliv interiéru.

Na výběr máte 2 verze opláštění Zenith – samostatně stojící nebo s integrovaným prostorem na dřevo (umístěný buď vpravo nebo vlevo). Pro dosažení stabilního umístění krbu poslouží 6 nastavitelných nožek.

Kromě toho máte možnost zvolit zdroj spalovacího vzduchu – může být odebírán z místnosti nebo z venku, a to buď zezadu nebo zespodu zařízení.

Pokud si vyberete verzi s integrovaným prostorem na dřevo, můžete zvolit buď manuální (otevřený / zavřený) nebo automatický (BG-Clap) docvak.

Náhradní díly BG Fires

Rádi bychom vám oznámili, že máme k dispozici široký výběr náhradních dílů pro krbové vložky BG Fires. Pokud budete potřebovat jakýkoliv náhradní díl nebo příslušenství pro váš krb, neváhejte nás kontaktovat.

Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto se s námi můžete kdykoli spojit, abychom vám zajistili správný náhradní díl a udrželi váš krb v perfektním stavu.

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.

Kde se nacházíme?

České  krby, s.r.o. Vyšehradská 416/11 Praha 2, 128 00 IČ: 27156010 DIČ: CZ27156010

© 2023 České krby s.r.o.